ZECK - sumcařský přívlačový prut - EVO Cat 243|120

Kód: 16244
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Zeck Fishing
5 000 Kč / ks 4 132 Kč bez DPH 5 000 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Prut na sumcovou vláčku, ideální pro lov s voblery a umělými nástrahami do 120g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už před jejich uvedením na trh vzbudily pruty EVO CAT mimořádný rozruch a zájem mezi rybáři. 

Tato série prutů totiž velice důrazně popírá všeobecné mínění o tom, že na sumcařskou vláčku musí být buď extrémně těžká, nebo extrémně drahá výbava. Zkušení průvodci na řece Pád často používají pruty daleko za hranicí 700 Euro. My jsme se do výzvy postavit lehký, dostatečně silný prut, s fantastickým poměrem cena / kvalita pustili s vervou a výsledkem je série EVO CAT, která na trhu nemá v našich očích konkurenci.

EVO CAT jsou lehčí, než některé štikové speciály. Mají citlivou špičku, takže nástrahy s hmotností nižší 20ti gramů lze snadno a přesně nahodit. To pro nás bylo velice důležité, protože hlavně kapitální sumci se často nechají obalamutit spíše menší nástrahou. Na druhou stranu těžké plandavky nepředstavují pro EVO CAT žádný problém. Během drilu oceníte neuvěřitelnou zdvihovou sílu blanku (20kg!!!), ze kterého jsou EVO CAT vyrobeny. Během dlouhé testovací fáze, jsme chytili sumce přes 2,60 m a na druhé straně i náhodně chycené ryby, jako třeba boleni, nás na EVO CAT mimořádně bavili!

Jsme přesvědčeni o tom, že cílová ryba sumec bude hrát při vláčce stále větší roli. EVO CAT splňují všechna očekávání lehkého přívlačového sumcařského prutu bez nejmenších kompromisů!

EVO CAT 243|120 je prut na kterém zastavíte rozjetý kamion! Chystáte se na tuňáky, nebo jiné mořské torpéda? Tohle je i na ně ten správný klacek!

Každý z našich sumcařských prutů je dodáván v kvalitním pouzdře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Evo Cat
délka: 243 cm
vrhací zátěž: 20 - 120 g (tolerance 130g)
transportní délka: 187 cm
hmotnost: 231 g
materiál: uhlíkové vlákno
délka grifu: 39,5 cm
držák navijáku: Fuji DPS M/#18
očka: 6 + 1 (1. očko 30mm) K - Concept
materiál grifu: EVA Black
koncovka prutu: FUJI tvrzená guma (průměr 35 mm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: