ZECK - sumcový vobler - Cat Crank 7,5cm|3m F

Kód: 16403/AYU
Tip
Neohodnoceno
Značka: Zeck Fishing
375 Kč / ks 310 Kč bez DPH 375 Kč / 1 ks

Zvolte variantu

Velice stabilní vobler s atraktivním vysoce agilním chodem, určeným k cílenému lovu sumců!

Detailní informace

Barva: Ayu
Momentálně nedostupné | 16403/AYU
375 Kč / ks
310 Kč bez DPH
Barva: Firetiger
Momentálně nedostupné | 16403/FIR
375 Kč / ks
310 Kč bez DPH
Barva: Grey Fire
Momentálně nedostupné | 16403/GRE
375 Kč / ks
310 Kč bez DPH
Barva: Acid Green
Momentálně nedostupné | 16403/ACI
375 Kč / ks
310 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Sumci reagují velice agresivně na vysokofrekvenční umělé nástrahy. Většinu času též polehávají na dně. Takže je jasné, jaké vlastnosti musí splňovat dokonalá nástraha pro cílený lov sumců.

Ve srovnání s velkými cranky vydávají ty menší modely mnohem více vibrací. Proto jsou při lovu sumců malé nástrahy většinou úspěšnější, než ty velké.

Cat Crank je malý crankbait, který je dostatečně stabilní, aby odolal brutální sumčí síle a přitom si zachovává všechny vlastnosti, potřebné pro tento styl lovu. Podobný vobler budete na trhu hledat jen velice těžko.

Doba, kdy jsme si cranky určené primárně pro lov okounů, nebo štik sami pracně upravovali k obrazu svému je konečně pryč.

Cat Crank má s horního pohledu tělíčko hubenější než klasický crank. V kombinaci se svojí širokou lopatkou je velice stabilní i v proudu. Do své maximální hloubky se dostane velice rychle.

K vedení Cat Crank jednoznačně doporučujeme jednoznačně Evo Cat Spin 100 (délku si určete sami podle způsobu využití), Silent Leader o průměru 0,7 mm jako návazec a Hulk Line 0,33 jako kmenovou šňůru. Zavěste jej na Twistlock Snap a máte dokonalou, atabilní sestavu, která dostane do kolen i ty největší monstra z hlubin.

Nejlépe pracuje při monotónním vedení. Přitom může Cat Crank klidně i občas zadrhnout o dno. Nechte jej trochu vystoupat nahoru a pokračujte ve vedení. Ale i ve sloupci spolehlivě chytí aktivní sumce.

Jedno, jestli budete chytat v tekoucí, nebo stojaté vodě, s tímto "min" voblerem můžete čekat i "maxi" úlovky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Cat Crank
délka: 7,5 cm
hmotnost nástrahy: 22 g
hloubka: až 3 m
zvuk: tichý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: