ZECK - rolnička - Pro Bell

Kód: 11978
Tip
Neohodnoceno
Značka: Zeck Fishing
175 Kč / ks 145 Kč bez DPH 175 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Perfektní rolnička pro vaše sumcařské výpravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Téma „perfektní rolničky“ nás zaměstnávalo dlouho. Jak by měla vypadat? Co musí umět? V žádném případě jsme nechtěli nabízet rolničku, jakých jsou ve světě mraky, které při záseku zmizí v temnotě, nebo jejichž úchytný mechanismus vzdá svoji funkci po pár použitích.

Po x nákresech a 3D modelech vznikla Pro Bell. Sestává ze dvou dílů. Základna může být uchycena na špici prutu, ale i níže na blanku. Rybář si může pozici rolničky na blanku zvolit podle svých osobních preferencí. Každopádně doporučujeme uchytit základnu Pro Bell naproti jednomu z oček, protože ramínka očka Pro Bell při záseku dodatečně stabilizují a zabraňují jeho protočení.

Základnu můžete na prutu klidně nechat. Po vyvezení montáže pak stačí druhý díl Pro Bell pouze od shora dolů zasunout do základny. Rychlé a dětsky snadné. Pro Bell sedí na prutu super stabilně, ale přesto ji můžete během drilu bez problémů zase vysunout, pokud to budete sami chtít.

Na horním i spodním konci můžete rychle uchytit standardní světelnou tyčinku o průměru 4,5 mm. To vám pomůže při lokalizaci záběru, nebo při hledání Pro Bell, pokud jste se během drilu rozhodli, druhý díl sami sundat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sumcařská bižuterie
barva: zelená
feature: oddělitelná část s rolničkou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: