ZECK Skirted Jig - Pink Whitey 3/0

Kód: 15813/5
Tip
Neohodnoceno
Značka: Zeck Fishing
125 Kč / ks 103 Kč bez DPH 125 Kč / 1 ks

Zvolte variantu

Skirted Jig dělá vaše gumové návnady ještě svůdnější při lovu okounů, štik a podobně. V kombinaci s Dude, Wilsonem a
Edwardem jako tzv. trailer, máte v rukou neuvěřitelně chytlavou kombinaci, která vám oproti tradičním jigovým hlavičkám
nabízí nesporné výhody.

Detailní informace

Hmotnost: 5 g
Momentálně nedostupné | 15813/5
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH
Hmotnost: 7 g
Momentálně nedostupné | 15813/7
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH
Hmotnost: 10 g
Momentálně nedostupné | 15813/10
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH
Hmotnost: 14 g
Momentálně nedostupné | 15813/14
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Skirted Jig dráždí dravce, i když je návnada na dně zcela bez pohybu. Nejmenší vodní turbulence rozvlní třásně Skirted jigu a dělají pomale pohybující se nástrahu ještě atraktivnější. Díky většímu odporu vůči vodě způsobenému třásněmi je podstatně prodloužená fáze potápění, během níž třásně způsobují mikrovibrace a reflektují světlo a tím zvyšují chytlavost návnady.

 

Náš Skirted Jig je jedinečný v poměru cena/kvalita s mnoha výhodami oproti jiným Skirted jigům dostupným na trhu.

 

Pro ochranu před vázkami je Skirted Jig vybaven Weedguardem. Tyto štětiny jsme záměrně vybrali spíše měkké, takže váš háček je skutečně chráněn před rostlinami a větvemi, ale vy přitom nebudete mít problémy s proměněním záběru. Při záběru jsou štětiny bez většího odporu stlačeny a špička háčku může bez potíží proniknout do rybí tlamky. To neplatí pro většinu podobných produktů z USA nebo Japonska, protože ty jsou určeny k lovu Black Bassů a jsou příliš tuhé. U podobných konkurenčních modelů musí být Weedguard oříznut nebo dokonce úplně odstraněn.

 

Naše Skirted Jigy jsou vybaveny extrémně ostrými a velmi stabilními háčky Mustad. Jsou proto také velmi vhodné pro rybolov v zarostlých vodách (pokud jsou ve vodě vodní rostliny nebo potopené stromy). Ryby můžete vytahovat nekompromisně, aniž byste se museli bát, že se háček narovná. Kromě toho je zvolená tmavá barva háčku velmi nenápadná.

 

Na noze háčku je malý zpětný háček. Zajišťuje, aby všechny měkké návnady na háčku pevně držely, a nedocházelo přitom k jejich poškození. Můžete tak častěji měnit gumovou rybičku nebo ráčka, aniž byste je zničili.

 

Díky různým dostupným barvám „sukénky“ můžete reagovat na různý charakter vody a rozdílné světelné podmínky. Můžete si vybrat barvu, která dobře doplňuje vaši gumovou nástrahu. Stejně tak můžete vědomě vytvořit kontrast ke gumovému traileru a vytvořit tím tzv. strike point. Gumové třásně jsou extrémně odolné a pružné. Díky odolným a pevně uchyceným třásním nedochází k jejich uvolnění ani odtržení ani po několika záběrech.

 

Díky kónickému tvaru hlavičky náš Skirted Jig úžasně klouže skrz větve a po klesnutí na dno zůstává stát. To má za následek podstatně méně vázek a vaše návnada může být lépe nasáta útočícím dravcem. Díky zakulacené hlavičce se Skirted jig na dně svůdně kolébá, což v kombinaci s třásněmi rovněž zvyšuje jeho atraktivitu. Povlak hlavičky je velmi robustní a nepraská.

Výsledkem je, že si dlouhou dobu udržuje svou nenápadnou barvu.

 

Různé velikosti našich Skirted jigů jsou vyladěny na naše gumové nástrahy Dude a Wilson až do velikosti 6 palců, stejně jako na gumového ráčka Edward.

 

Doporučujeme následující kombinace:

 

  • Velikost 1/0 pro Dude a Wilson ve 3 palcích
  • Velikost 3/0 pro Dude a Wilson ve 4 palcích a Edward ve 2,8 palcích
  • Velikost 4/0 pro Dude a Wilson v 5 + 6 palcích a Edward v 3,5 palcích

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlač
velikost háčku: 3/0
háčky: Mustad
doporučená nástraha: 4" - 10,2 cm (shad) 2,8" (ráček)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: