ReLion RB35 12V 35Ah LiFePO4

Kód: REL-RB35
Tip
Neohodnoceno
Značka: ReLion
10 479 Kč / ks 8 660 Kč bez DPH
Na objednávku

Tato lithiová baterie 12 V 35 Ah je kompaktní, ale svou silou dokáže hodně překvapit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

RB35 je lithium-železo-fosfátová (LiFePO4) baterie s hlubokým cyklem. Má dvojnásobný výkon, poloviční hmotnost a vydrží mnohem déle než jeho olověné protějšky. Tato výkonná lithiová baterie vám poskytne dokonalé množství energie pro celodenní rybaření a venkovní rekreační dobrodružství.

Běžně se používá v následujících aplikacích: jako zdroj napájení vyhledávačů ryb a sonarů, signalizátorů a jiné námořní elektroniky, při rybaření na ledu, kempování, pro napájení skútrů, solárního a nouzového osvětlení, v oblasti robotiky, bezpečnostních záložních systémů, telekomunikace atd.

Loga

Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nabízejí také ultra rychlé nabíjení, vysokou účinnost a delší životnost cyklu – navíc bez údržby!

Ne všechny lithiové baterie jsou stejné. Všechny baterie RELiON používají nejbezpečnější a nejstabilnější komponenty, včetně katody LiFePO4 a vestavěného systému správy baterií (BMS). BMS zajišťuje dlouhou životnost, bezpečnou manipulaci – a vysoce přesné výpočty stavu nabití (SOC).

Doplňkové parametry

Kategorie: Lithiové baterie ReLion
Napětí: 12,8V
Ah: 35
Délka: 195 mm
Šířka: 131 mm
Výška: 171 mm
Váha: 4,5 kg
Stupeň voděodolnosti: IP66
Doporučený stupeň pojistek: 1.75 A - 17.5 A
Doporučené nabíjecí napětí: 14.2 V - 14.6 V
Kompletní technická data naleznete v záložce "Soubory":

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: