RB60 12V 60Ah LiFePO4

Kód: REL-RB60
Tip
Neohodnoceno
Značka: ReLion
16 509 Kč / ks 13 644 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

RB60 je 12V 60Ah lithiová baterie s hlubokým cyklem. RB60 nabízí extra výkon v kompaktní velikosti. Je dostatečně všestranná, aby mohla být použita například jako zdroj energie menších lodí s nižšími požadavky na baterie, lodí, které vyžadují dvě stejné baterie či lodí s elektrickými systémy určenými pouze pro jednu baterii. Tato výkonná lithiová baterie vám poskytne dokonalé množství energie pro celodenní rybaření a venkovní rekreační dobrodružství.

Běžně se používá v následujících aplikacích: jako zdroj napájení vyhledávačů ryb a sonarů, signalizátorů a jiné námořní elektroniky, při rybaření na ledu, kempování, pro napájení skútrů, solárního a nouzového osvětlení, v oblasti robotiky, bezpečnostních záložních systémů, telekomunikace atd.

Loga

Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nabízejí také ultra rychlé nabíjení, vysokou účinnost a delší životnost cyklu – navíc bez údržby!

Ne všechny lithiové baterie jsou stejné. Všechny baterie RELiON používají nejbezpečnější a nejstabilnější komponenty, včetně katody LiFePO4 a vestavěného systému správy baterií (BMS). BMS zajišťuje dlouhou životnost, bezpečnou manipulaci – a vysoce přesné výpočty stavu nabití (SOC).

RB60 je lithium-železofosfátová (LiFePO4) baterie s větším výkonem, nižší hmotností a až 10x delší životností než její olověné protějšky. Lithium je logickou volbou pro ty momenty, kde potřebujete delší provozní dobu a spolehlivost. Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nutno dodat, že olověné baterie je také potřeba pravidelně udržovat. Pokud jejich údržba není správná, zkracuje se jejich životnost. Protože lithiové baterie nevyžadují žádnou aktivní údržbu, jednorázový nákup zaručuje lepší životnost. Méně starostí, více výkonu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Lithiové baterie ReLion
Napětí: 12,8V
Ah: 60
Délka: 260 mm
Šířka: 168 mm
Výška: 210 mm
Váha: 7,2 kg
Stupeň voděodolnosti: IP66
Doporučený stupeň pojistek: 12 A
Doporučené nabíjecí napětí: 14.2 V - 14.6 V
Kompletní technická data naleznete v záložce "Soubory":

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: