RB100 12V 100Ah LiFePO4

Kód: REL-RB100
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: ReLion
29 799 Kč / ks 24 627 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Delší doba provozu = více času na zábavu. Tato 12V 100Ah lithiová baterie s hlubokým cyklem je dokonalou náhradou za AGM, GEL nebo olověnou baterii. Díky své váze pouhých 12 kg je tato baterie lehkou alternativou k jejich olověným protějškům a patří k jedné z nejpopulárnějších lithiových baterií. Nyní nabízí navíc vylepšenou ochranu s krytím IP67, která zcela odpuzuje prach a odolává vniknutí vody po dobu až 30 minut při ponoření do hloubky 1 metru.Tato výkonná lithiová baterie vám poskytne dokonalé množství energie pro celodenní rybaření a venkovní rekreační dobrodružství.

Běžně se používá v následujících aplikacích: jako zdroj napájení vyhledávačů ryb a sonarů, signalizátorů a jiné námořní elektroniky, při rybaření na ledu, kempování, pro napájení skútrů, solárního a nouzového osvětlení, v oblasti robotiky, bezpečnostních záložních systémů, telekomunikace atd.

Loga

Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nabízejí také ultra rychlé nabíjení, vysokou účinnost a delší životnost cyklu – navíc bez údržby!

Ne všechny lithiové baterie jsou stejné. Všechny baterie RELiON používají nejbezpečnější a nejstabilnější komponenty, včetně katody LiFePO4 a vestavěného systému správy baterií (BMS). BMS zajišťuje dlouhou životnost, bezpečnou manipulaci – a vysoce přesné výpočty stavu nabití (SOC).

RB100 je lithium-železofosfátová (LiFePO4) baterie s větším výkonem, nižší hmotností a až 10x delší životností než její olověné protějšky. Lithium je logickou volbou pro ty momenty, kde potřebujete delší provozní dobu a spolehlivost. Lithiové baterie RELiON poskytují více energie při vysoké spotřebě než tradiční olověné baterie. Nutno dodat, že olověné baterie je také potřeba pravidelně udržovat. Pokud jejich údržba není správná, zkracuje se jejich životnost. Protože lithiové baterie nevyžadují žádnou aktivní údržbu, jednorázový nákup zaručuje lepší životnost. Méně starostí, více výkonu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Lithiové baterie ReLion
Napětí: 12,8V
Ah: 100
Délka: 329 mm
Šířka: 172 mm
Výška: 214 mm
Váha: 11,98 kg
Stupeň voděodolnosti: IP67
Doporučený stupeň pojistek: 5 A - 50 A
Doporučené nabíjecí napětí: 14.2 V - 14.6 V
Kompletní technická data naleznete v záložce "Soubory":

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: