ZECK - přívlačový prut – Peak JG 2 Classic 240cm |40g

Kód: 200239
Neohodnoceno
Značka: Zeck
7 419 Kč / ks 6 131 Kč bez DPH 7 419 Kč / 1 ks
Objednáno

Peak JG 2 Classic je ukázkou absolutní špičky v produkci moderních přívlačových prutů, s vynikajícím poměrem cena / kvalita

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jsme přesvědčeni, že s Peak JG 2 se nám povedl stejně výjimečný prut jako je jeho větší bratr, který způsobí na trhu stejné nadšení. Peak JG 2 Classic s korkovou rukojetí.

Vždy upřednostňujeme praktičnost a funkčnost prutu před jeho zajímavým názvem. Proto jsme se úmyslně rozhodli nepoužít hlasité výplně oček Torzite a bezdůvodně předražená titanová ramínka, která akci blanku nijak významně nezrychlují.

Blank použitý u Peak JG 2 Classic je non-plus-ultra ve stavbě přívlačových prutů. Jeho rychlost v kombinaci s průměrem, délkou a minimální hmotností je opravdu neuvěřitelná. Rozhodli jsme se pro jednoduchý, nadčasový design prutu a jsme si jisti, že zkušení specialisté na candáty, budou z tohoto mimořádně citlivého prutu se špičkovou akcí naprosto nadšení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlač
délka: 240 cm
gramáž: 10-40 g
trans. délka: 124 cm
hranice gramáže nástrahy: 50 g
dělení: dvoudílný
váha prutu: 139 g
materiál blanku: uhlíková vlákna
očka: 7+1 Fuji SIC
startovací očko: FUJI KLSG / #25
sedlo navijáku: Fuji TVS /#16
délka zadní rukojeti: 34 cm
materiál rukojeti: korek
metoda rybolovu: přívlač

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zeck-1080p_banner

 

Zeck Fishing je značka kvality a preciznosti ! Mezi velkými německými výrobci rybářského náčiní je jedinečné, že rybář stojí v čele společnosti jako generální ředitel a zároveň je jediným akcionářem. Existují však i jiné důvody, proč se v posledních letech tak zjevně ZECK jako profesionální značka natolik zvedla.

Jedinečné produkty, které jsou navrhovány profesionálními rybáři pro rybáře na které se můžete spolehnout.