ZECK - přívlačový prut – Cherry Stick BE 230cm I16g

Kód: 9844
Neohodnoceno
Značka: Zeck
3 500 Kč / ks 2 893 Kč bez DPH 3 500 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Perfektní prut pro všechny, kteří upřednostňují lov okounů ze břehu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Série prutů Cherry Stick byla vyvinuta pro lov okounů. Velice citlivá špička je ideální pro jigování malých gumových nástrah, vedení různých Finesse Rigs nebo pro lov drop-shotem. Lehké crankbaity, rotačky nebo plandavky nahodíte jejich prostřednictvím rovněž snadno a velice přesně. Z dostupných modelů si vybere každý, ať už preferuje lov z lodi, ze břehu, nebo musí nástrahu dostat opravdu daleko od břehu. Sami těžko věříme tomu, jak jsme mohli dokázat, udělat takhle skvělé pruty za takovou senzační cenu.

Prut disponuje sedlem Fuji TVS/16 a odnímatelným úchytem háčku Fuji EHKM-OR. Každý z našich prutů je dodáván v odpovídajícím obalu.

Cherry Stick BE 230|16 je asi nejuniverzálnějším prutem z celé série. Délka v kombinaci s vrhací zátěží ti umožňuje chytat na fakticky všechny známé techniky. Ale nejsilnější v kramflecích je při lovu s gumovými nástrahami do délky 5" a jigovky do 10g. Ale nemusíš se bát ani různých finesse technik, jako je třeba Drop Shot. Nástrahy, které je třeba monotónně přitahovat, jako jsou cranky, plandavky, apod. zvládne rovněž levou zadní.

Poznámka: BE je zkratka pro Black Edition. Vyhověli jsme mnohým z vás, kteří tento oblíbený prut požadovali v decentním, elegantním, barevném provedení.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlač
délka: 230 cm
trans. délka: 119 cm
hmotnost: 107 g
gramáž: 4 - 16 g
max. tolerovaná gramáž nástrahy: 22 g
materiál blanku: uhlíková vlákna
počet oček: 7 + 1 SIC
sedlo navijáku: Fuji TVS /#16
délka zadní rukojeti: 25 cm
materiál rukojeti: EVA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zeck-1080p_banner

 

Zeck Fishing je značka kvality a preciznosti ! Mezi velkými německými výrobci rybářského náčiní je jedinečné, že rybář stojí v čele společnosti jako generální ředitel a zároveň je jediným akcionářem. Existují však i jiné důvody, proč se v posledních letech tak zjevně ZECK jako profesionální značka natolik zvedla.

Jedinečné produkty, které jsou navrhovány profesionálními rybáři pro rybáře na které se můžete spolehnout.