River2Sea - Whopper Plopper 130 (BlueBlood)

Kód: 563
Neohodnoceno
Značka: River2Sea
430 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Skladem (> 8 ks)

Whopper Plopper 130 mm

Hledáte hladinovou nástrahu? Už jste ji našli! River2Sea Whopper Plopper je podle nás jedna z nejúspěšnějších povrchových nástrah vůbec. Důvod, proč je tak úspěšný, jsou nízkofrekvenční vibrace, které Whooper Plopper vydává. Tento jedinečný zvuk láká všechny dravce v okolí.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

WHOPPER PLOPPER 130

Hledáte hladinovou nástrahu? Už jste ji našli! River2Sea Whopper Plopper je podle nás jedna z nejúspěšnějších povrchových nástrah vůbec. Důvod, proč je tak úspěšný, jsou nízkofrekvenční vibrace, které Whooper Plopper vydává. Tento jedinečný zvuk láká všechny dravce v okolí.  V zadní části Whopper Plopperu je dokonalá vrtulka, takový propeller, který i při velice pomalém tažení šplouchá do vody a vydává požadovaný efekt plopání na vodní hladině.

130 mm

DÉLKA

39 g

VÁHA

2/0

TROJHÁČKY

VEDENÍ NÁSTRAHY

Můžete jej táhnout pomalu, rychle, pozastavit, či rychleji a nepravidelně popotahovat. Největších úspěchů a vyprovokovaných záběrů jsme však měli při plynulém a pomalém přitahovaní. Nejúspěšnějším vedením je z 90 procent plynulé přitahování nástrahy bez jakékoliv změny rychlosti. Přitahujte Whopper tak, aby se lopatka točila a stále plopala konstantní rychlostí. Při dalém odhození je nutné zvednou špičku prutu poměrně vysoko, ale je to zdaleka lepší, než Whopper Plopper tahat příliš rychle. Veškeré varianty Whopper Plopper jsou již osazeny kvalitními X-Strong trojháčky a nástraha je komplet připravena.

MĚLKÉ PODJEZÍ

Podjezí plné kamenů a střídajících se hloubek s nechytatelnými mělčinami jsou ideálním místem, kde vytáhnout z krabičky Whopper Plopper. Hodíte ho tam, kde jiní selžou.

VÁZKOVÉ REVÍRY

Revíry plné potopených stromů, větví a vodní travou jsou ideálním místem, kde bude Whopper Plopper exelovat. Ryby dokáže zaujmout a vylákat je z jejich přirozených úkrytů.

HLUBOKÉ NADJEZÍ

Lokalita, kde i přes větší hloubku budete mít s Whopper Plopperem také jistě úspěch. Díky svému chodu dokáže rybu zvednout i zvětších hloubek a přinutit ji k záběru.

CÍLOVÉ RYBY

Cílovou rybou je pro Whopper Plopper 130 jistě štika a sumec, ale vyjímkou nebudou ani tloušti. Pokud se budeme bavit o Whopper Plopperu dle jeho velikostí, tak verze 110, 130 a 190, jsou určené především pro lov štik a sumců. Whopper Plopper ve verzi 75 a 90mm je určený především pro lov okounů, štik, tloušťů a bolenů. . Verze Whopper Plopperu ve velikosti 190 mm je přímo zaměřená na lov sumců, ale úspěch s ní sklidíte i u velkých štik. Sumce přelstíte především v jarním období, a to v příbřežních partiích, nad vázkou, či úkrytem.

ŠTIKA OBECNÁ

Nejkrásnější útoky kdy se Vám zastaví srdce jsou útoky od štiky. Velice často útočí na nástrahu tak agresivně, že celá i s nástrahou vyskočí až nad vodní hladinu, adrenalin, zážitek, droga. Často v mělkých částech revíru leží i opravdové královny našich vod a díky této nástraze máte nástroj, jak na ně vyzrát. Vše máte na očích a kolikrát i valící se vlnu od štiky, která nástrahu sleduje a ukončí to razantní záběr s letící vodou všude kolem, pak si jen užít samotné zdolávání.

SUMEC VELKÝ

Větší velikosti Whopper Ploppery jsou vhodné především pro lov štik a sumců. Sumce se Vám podaří ulovit hlavně na počátku sezóny, a to v příbřežních partiích, nad přirozenými úkryty, což mohou často být potopené stromy, hlubší jámy, trávy a další. Záběr sumce na Whopper Plopper je bezesporu životním zážitkem a přeje si ho vidět každý rybář.

Výhody

  • DALEKÉ NÁHOZY
  • NEOKOUKANÁ NÁSTRAHA
  • ROZMANITOST CÍLOVÝCH RYB
  • VYSOKÁ EFEKTIVITA
  • MOŽNOST PROCHYTAT MĚLKÉ REVÍRY

Nevýhody

  • VYŠŠÍ CENA
  • ČASTO SBÍRÁ NEČISTOTY Z HLADINY
  • NA DALEKÉ ODHOZY MÁ TENDENCI SE ZANOŘOVAT

Whopper Plopper - podvodní video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: