River2Sea - Whopper Plopper 110 (Perch)

Kód: 560
Neohodnoceno
Značka: River2Sea
430 Kč / ks 355 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)

Whooper Plopper 110 mm

Hledáte hladinovou nástrahu? Už jste ji našli! River2Sea Whopper Plopper je podle nás jedna z nejúspěšnějších povrchových nástrah vůbec. Důvod, proč je tak úspěšný, jsou nízkofrekvenční vibrace, které Whooper Plopper vydává. Tento jedinečný zvuk láká všechny dravce v okolí.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

WHOPPER PLOPPER 110

Hledáte hladinovou nástrahu? Už jste ji našli! River2Sea Whopper Plopper je podle nás jedna z nejúspěšnějších povrchových nástrah vůbec. Důvod, proč je tak úspěšný, jsou nízkofrekvenční vibrace, které Whooper Plopper vydává. Tento jedinečný zvuk láká všechny dravce v okolí.  V zadní části Whopper Plopperu je dokonalá vrtulka, takový propeller, který i při velice pomalém tažení šplouchá do vody a vydává požadovaný efekt plopání na vodní hladině.

110 mm

DÉLKA

28 g

VÁHA

#4

TROJHÁČKY

VEDENÍ NÁSTRAHY

Můžete jej táhnout pomalu, rychle, pozastavit, či rychleji a nepravidelně popotahovat. Největších úspěchů a vyprovokovaných záběrů jsme však měli při plynulém a pomalém přitahovaní. Nejúspěšnějším vedením je z 90 procent plynulé přitahování nástrahy bez jakékoliv změny rychlosti. Přitahujte Whopper tak, aby se lopatka točila a stále plopala konstantní rychlostí. Při dalém odhození je nutné zvednou špičku prutu poměrně vysoko, ale je to zdaleka lepší, než Whopper Plopper tahat příliš rychle. Veškeré varianty Whopper Plopper jsou již osazeny kvalitními X-Strong trojháčky a nástraha je komplet připravena.

MĚLKÉ PODJEZÍ

Podjezí plné kamenů a střídajících se hloubek s nechytatelnými mělčinami jsou ideálním místem, kde vytáhnout z krabičky Whopper Plopper. Hodíte ho tam, kde jiní selžou.

VÁZKOVÉ REVÍRY

Revíry plné potopených stromů, větví a vodní travou jsou ideálním místem, kde bude Whopper Plopper exelovat. Ryby dokáže zaujmout a vylákat je z jejich přirozených úkrytů.

HLUBOKÉ NADJEZÍ

Lokalita, kde i přes větší hloubku budete mít s Whopper Plopperem také jistě úspěch. Díky svému chodu dokáže rybu zvednout i zvětších hloubek a přinutit ji k záběru.

CÍLOVÉ RYBY

Cílovou rybou je pro Whopper Plopper 75 jistě tloušť, okoun, štika a bolen, ale jsou na něj nachytané i krásné parmy. Pokud se budeme bavit o Whopper Plopperu dle jeho velikostí, tak se nenechte mílit, protože 75 mm verze je ještě težší, a to o cca 5 g než jeho větší bratr Whopper Plopper ve velikosti 90mm a také výrazně zavalitější a při pohledu ze spodu tvoří určitě výraznější siluletu. Whopper Plopper ve verzi 75 a 90mm je určený především pro lov okounů, štik, tloušťů a bolenů. Větší verze, tedy 110 a 130 mm se hodí především pro lov štik. Verze Whopper Plopperu ve velikosti 190 mm je přímo zaměřená na lov sumců, ale úspěch s ní sklidíte i u velkých štik.

JELEC TLOUŠŤ


Pravidelnými  úlovky pro Vás bude také Jelec tloušť. Velice dobře na Whopper Plopper reaguje a nebojí se útok na nástrahu několikrát opakovat. Ač může nástraha působit velkým dojmem, pravidlně budete na prutu mít tlouště i ve velikostech kolem 25cm, ale cílem a to velice častým jsou tloušti trofejních velikostí. Jsou uloveni tloušti přes 60 cm, a takový záběr stojí za to. Skvěle s Whopper Plopperem prochytáte i místa kam se s jinou nástrahou nedostanete, a to i díky tomu, že se dá velice daleko nahodit.

OKOUN ŘÍČNÍ

Velice častá ryba, která se nechá zlákat Whopper Ploperem je Okoun říční. Nechá se vylákat a zvednout i z větších hloubek, aby zjistil co se na hladině děje. Často měníme místa s doměnkou, že ryby na místě nejsou, ale kolikrát je jen neumíme zaujmout. Již několikrát se nám stalo, že i prochytaná místa s rotační třpytkou, která nepřinesla záběr, nám při nahození Whopper Plopperu přinesla krásné úlovky okounů. Díky svému pohybu a plopání dokáže rybu zaujmout a vylákat ze svého úkrytu, ať už se jedná o kameny, řasy, potopené stromy a další překážky. 

ŠTIKA OBECNÁ

Nejkrásnější útoky kdy se Vám zastaví srdce jsou útoky od štiky. Velice často útočí na nástrahu tak agresivně, že celá i s nástrahou vyskočí až nad vodní hladinu, adrenalin, zážitek, droga. Často v mělkých částech revíru leží i opravdové královny našich vod a díky této nástraze máte nástroj, jak na ně vyzrát. Vše máte na očích a kolikrát i valící se vlnu od štiky, která nástrahu sleduje a ukončí to razantní záběr s letící vodou všude kolem, pak si jen užít samotné zdolávání.

Výhody

  • DALEKÉ NÁHOZY
  • NEOKOUKANÁ NÁSTRAHA
  • ROZMANITOST CÍLOVÝCH RYB
  • VYSOKÁ EFEKTIVITA
  • MOŽNOST PROCHYTAT MĚLKÉ REVÍRY

Nevýhody

  • VYŠŠÍ CENA
  • ČASTO SBÍRÁ NEČISTOTY Z HLADINY
  • NA DALEKÉ ODHOZY MÁ TENDENCI SE ZANOŘOVAT

Whopper Plopper - podvodní video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: