sumcová šňůra - ZECK Hulk Line PRO 0,40 mm | 170 m

Kód: 11995
Neohodnoceno
Značka: Zeck
979 Kč / balení 809 Kč bez DPH 6 Kč / 1 m
na objednání

Špičková pletená šňůra limetkově zelené barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak můžeme ještě vylepšit naši Hulk Line? Eventuálně 2 věci. Barevnou trvanlivost a její „hlasitost“, přestože v tomto ohledu není moc konkurentů, kteří by s naší „starou“ Hulk Line dokázali držet krok! I zde se nabízela spolupráce s firmou Momoi. Jako základ sloužil při vývoji Momoi Ryujin. Zde asi netřeba cokoli dodávat…

Limetkově zelená barva, která je nám velice nápomocná hlavně při nočním vyvážení, je mimořádně trvanlivá. Hulk Line Pro je extrémně tichá šňůra, která neprodukuje žádný zvuk při průchodu očky prutu. To je samozřejmě velice příjemné při vláčení, ale i při lovu stacionárními metodami může být tato vlastnost rozhodujícím jazýčkem na vahách mezi úspěchem a neúspěchem.

Špičková pletená šňůra limetkově zelené barvy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zeck-1080p_banner

 

Zeck Fishing je značka kvality a preciznosti ! Mezi velkými německými výrobci rybářského náčiní je jedinečné, že rybář stojí v čele společnosti jako generální ředitel a zároveň je jediným akcionářem. Existují však i jiné důvody, proč se v posledních letech tak zjevně ZECK jako profesionální značka natolik zvedla.

Jedinečné produkty, které jsou navrhovány profesionálními rybáři pro rybáře na které se můžete spolehnout.