ZECK - držák sumcového prutu - Rod Stand Light

Kód: 180503
Neohodnoceno
Značka: Zeck
1 324 Kč / ks 1 094 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Robustní stojan na sumce nemusí být těžký. Právě z tohoto důvodu jsme do našeho sortimentu přidali Rod Stand Light.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robustní stojan na sumce nemusí být těžký. Právě z tohoto důvodu jsme do našeho sortimentu přidali Rod Stand Light. Náš týmový rybář Johannes Martin již roky přísahá na tento model, který původně vyvinul Jörg Willems alias Blinker Jörg.

Díky lemům je 3 mm silný hliník velmi robustní. Hliník ale ušetří velkou váhu, zvláště když je třeba přepravovat několik stojanů. Výška šálku je nastavitelná (nejlépe lehkým poklepáním gumovou paličkou) a je vysoká 15 centimetrů. S touto hloubkou je možné upustit od zarážky proti zpětnému rázu. Horní konec otvoru stojanu je přírubový, což chrání rukojeť prutu ale také umožňuje stojan na prut zarazit do země pomocí gumové paličky (nebo kousku dřeva a kladiva).

Kdekoli není půda příliš kamenitá, je Rod Stand Light skutečnou alternativou k těžším ocelovým držákům Tento stojan na pruty zajišťuje bezpečnou a vzpřímenou polohu sumcového prutu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sumcařina
délka: 73 cm
barva: stříbrná
materiál: 100% hliník
síla materiálu: 3 mm
váha: 0,7 Kg
nastavitelná výška pohárku: ANO
průměr pohárku: 3,9 cm
výška pohárku: 15 cm
spodní okraj pohárku až horní okraj stojanu: 37 cm
země výroby: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zeck-1080p_banner

 

Zeck Fishing je značka kvality a preciznosti ! Mezi velkými německými výrobci rybářského náčiní je jedinečné, že rybář stojí v čele společnosti jako generální ředitel a zároveň je jediným akcionářem. Existují však i jiné důvody, proč se v posledních letech tak zjevně ZECK jako profesionální značka natolik zvedla.

Jedinečné produkty, které jsou navrhovány profesionálními rybáři pro rybáře na které se můžete spolehnout.