ZECK - sumcový prut - Pro Cat Soft 300cm |350g

Kód: 11756
Neohodnoceno
Značka: Zeck
5 034 Kč / ks 4 160 Kč bez DPH 5 034 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Pro-Cat Soft je spolu s Pro Cat asi nejuniverzálnějším prutem z našeho sortimentu. Jak název napovídá, akce je o něco měkčí než normální Pro-Cat. Zejména pokud neustále nevyvážíte vaše montáže do vzdáleností větších než 200 metrů, je Pro Cat Soft první volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro-Cat Soft je spolu s Pro Cat asi nejuniverzálnějším prutem z našeho sortimentu. Jak název napovídá, akce je o něco měkčí než normální Pro-Cat. Zejména pokud neustále nevyvážíte vaše montáže do vzdáleností větších než 200 metrů, je Pro Cat Soft první volbou.

Akce prutu vám i při soubojích se sumci pod 1,5 metru vykouzlí úsměv na tváři. Přesto, pokud je to nutné, udržíte vaši kmenovou šňůru z vody i při vyvezení do 200 metrů. Blank pro Pro-Cat Soft jsme měli v šuplíku od roku 2015. Pokaždé, když jsme prototyp ukázali dalším zkušeným rybářům, byli nadšení. Nyní, když jsou všechny naše pruty pevně zavedeny na trhu, konečně uvádíme na trh měkčí verzi.

V testovací fázi již náš tým dokázal pokořit několik velkých ryb. Technologie blanku je, stejně jako u našich ostatních stacionárních prutů, samozřejmě špičková. Jednoduše přelakovat a uvést na trh jako jeho novou a moderní verzi není naší zvyklostí. Raději zůstáváme čestní a samozřejmě také věrní našemu designu, a tedy všem fanouškům naší značky.

Koneckonců jsme to byli my ze společnosti Zeck Fishing, kteří etablovali grif prutu v barvě Camou v sumcařině. Bohužel existuje již mnoho kopií našich konkurentů bez vlastních nápadů… Ale naštěstí nám zůstáváte věrní. Mnohokrát děkujeme, a pokud se rozhodnete pro Pro-Cat soft: Hodně zábavy!

Každý z našich prutů je bezpečně zabalen a dodáván ve vysoce kvalitním pouzdru na pruty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sumcařina
délka: 300 cm
gramáž: 350 g
technika lovu: podvodní splávek + vyvážení do 150 m
trans. délka: 155 cm
dělení: dvoudílný
váha prutu: 525 g
materiál blanku: Graphit
očka: 10+1 Sea guide
startovací očko: 25mm
sedlo navijáku: Fuji DPS H/#22
délka zadní rukojeti: 43 cm
materiál rukojeti: EVA Camou
průměr koncovky: 38 mm
materiál koncovky: Fuji tvrzená guma

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zeck-1080p_banner

 

Zeck Fishing je značka kvality a preciznosti ! Mezi velkými německými výrobci rybářského náčiní je jedinečné, že rybář stojí v čele společnosti jako generální ředitel a zároveň je jediným akcionářem. Existují však i jiné důvody, proč se v posledních letech tak zjevně ZECK jako profesionální značka natolik zvedla.

Jedinečné produkty, které jsou navrhovány profesionálními rybáři pro rybáře na které se můžete spolehnout.