Spike-It - lepidlo na gumové nástrahy - Fishing Glue

Kód: 12611
Neohodnoceno
Značka: Spike-It
133 Kč / ks 110 Kč bez DPH
Na objednávku

Lepidlo speciálně vyvinuté pro lepení gumových nástrah. čiré lepidlo, které velice snadno lepí i aromatizované a prosolené gumové směsy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lepidlo speciálně vyvinuté pro lepení gumových nástrah. čiré lepidlo, které velice snadno lepí i aromatizované a prosolené gumové směsy.

  • lepidlo vytváří pružný lepený spoj
  • nelepí kůži na rukou, ani na oblečení
  • netvoří tvrdé místa
  • velice snadno se aplikuje do řezů v nástraze

Velice dobře se hodí i na vytváření unikátních nástrah. Přežízněte nástrahu a dodejte jí jiný chod přilepením druhé části z jiné nástrahy. Vymýšlejte, hrajte si, tvořte a opravujte bez starostí.

APLIKACE :

Nejprve očistěte a osušte lepenou plochu. Naneste dostatečné množství lepidla na obě strany plochy, která má být lepena, do trhliny nebo na jinou opravovanou plochu. Nechte ji 5 - 10 sekund zaschnout a poté pevně stiskněte. Nyní jsou možné i menší opravy. Zbytky lepidla, které mohou unikat, zhruba odstraňte. Odložte gumovou rybu a nechte je zaschnout nejméně 10 minut. Pak je lepená oblast plně slepena. V zásadě čím delší je doba sušení, tím stabilnější je spojení. Doporučujeme proto počkat alespoň 1 hodinu na vysoce namáhané spoje a těžké gumové návnady (nad 16 cm s plným poškozením). Pokud dojde k přilepení v oblasti hlavy přípravku nebo v háčkovém kanálu, před lepením vyjměte hlavu přípravku a před použitím gumové návnady počkejte alespoň 1 hodinu (lépe ještě déle).

 

SKLADOVÁNÍ :

Teplota skladování by měla být v ideálním případě 10-25 ° C. Při skladování pod 5 ° C může gumové rybí lepidlo krystalizovat a nemusí být dobře použitelné. Po zahřátí na teplotu místnosti se krystalizované produkty stávají znovu plně použitelnými. Lepidlo není poklesem pod teplotu skladovatelnosti znehodnocené.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: