Polarizační brýle Leech – K2 DUSK

Kód: S8624C
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Leech
2 295 Kč / ks 1 897 Kč bez DPH
na objednání

Polarizované sluneční brýle Leech Eyewear K2 Dusk jsou ručně vyráběné pro rybářský životní styl. Jsou navrženy tak, aby zabránili oslnění a umožnili nejjasnější pohled během každé výpravy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrdě představujeme jedny z nejjasnějších rybářských brýlí na světě s plně polarizovanou žlutou čočkou.

Sluneční brýle K2 Dusk poskytují vynikající ochranu proti oslnění. Dokonale padnou a svým sportovním rámečkem a obdélníkovými polarizačními skly Leech (lenses Premium +) * jsou ideální pro moderní muže, ženy a mládež.

Bílý rámeček s prvky tmavě hnědé barvy #bananastheboat

Rozhodli jsme se zaměřit se na polarizační čočky, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší vlastnosti pro jakýkoli druh použití.
S Leech můžete vidět barvy přesně a čistě. Ať už se chcete věnovat sportovnímu rybolovu, lyžování, plachtění nebo jen trávíte spoustu času venku, známe všechny potřebné vlastnosti polarizovaných čoček.

THE K2 DUSK YELLOW LENS
Spousta rybářů preferuje lov před soumrakem nebo za úsvitu, tedy v době, kdy jsou ryby obzvlášť aktivní. I rybářům lovícím ve velkých hloubkách se doporučují čočky žluté barvy, bránící oslnění a přílišné únavě očí.

* Premium+ lenses
Výhoda čoček Premium +
- ostřejší vidění. Obrysy jsou jasnější, vidění je vnímáno jako mnohem uvolněnější a méně únavné.
Jinými slovy, tyto brýlové čočky Premium + polarizované čočky nejen chrání vaše oči před sluncem - ale také zajišťují lepší vidění bez dráždivého oslnění

100% polarizované, chránící před UV zářením, neprůstřelné a bezpečné čočky s nově vyvinutým tvrdým povlakem pro ještě delší životnost. 

Green Mirror Coating
Tato vlastnost je čistě kosmetická a nemá vliv na vidění. Jediný způsob, jak vidět barvu čočky, je podívat se na ni z vnějšku. Jedná se o vysoce odrážející zrcadlový povlak, který zabraňuje tomu, aby ostatní viděli oči uživatele.

Anti-reflecting Coating
Antireflexní nátěr zlepšuje vaše vidění i vzhled vašich brýlí.
Největší vizuální výhodou čoček s antireflexní vrstvou je ostřejší vidění.
AR eliminuje odlesky slunečního světla odrážejícího se v očích od zadního povrchu tónovaných čoček, když je slunce za vámi.

Scratch-Resistant Coating - ochranný povlak proti poškrábání
Brýlové čočky Leech jsou ošetřeny čirým, tvrdým povlakem, který je mnohem odolnější proti poškrábání, než u běžných brýlových nebo skleněných čoček.

Ultraviolet Treatment UV400
Spolehlivě zabraňuje proniknutí UV záření a stoprocentně brání vaše oči před zářením UVA, UVB a UVC.

Příslušensví:
- čisticí utěrka z vysoce kvalitního mikrovlákna 

- pevné pouzdro sloužící k ochraně vašich nových luxusních brýlí Leech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: