Leech - polarizační brýle – K2 WATER

Kód: S8515A
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Leech
3 315 Kč / ks 2 740 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Polarizované sluneční brýle Leech Eyewear K2 Water jsou ručně vyráběné pro rybářský životní styl. Jsou navrženy tak, aby zabránili oslnění a umožnili nejjasnější pohled během každé výpravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluneční brýle K2 Water poskytují vynikající ochranu proti oslnění. Dokonale padnou a svým sportovním rámečkem a obdélníkovými polarizačními skly Leech (lenses Premium +) * jsou ideální pro moderní muže, ženy a mládež.

Černý rámeček s tmavě modrými prvky na vnitřní straně rámečku #BlueWater a opravdu cool ledově modrým zrcadlovým povlakem na měděné čočce.

Rozhodli jsme se zaměřit se na polarizační čočky, abychom našim zákazníkům poskytli ty nejlepší vlastnosti pro jakýkoli druh použití.
S Leech můžete vidět barvy přesně a čistě. Ať už se chcete věnovat sportovnímu rybolovu, lyžování, plachtění nebo jen trávíte spoustu času venku, známe všechny potřebné vlastnosti polarizovaných čoček.

K2 COPPER LENS
Měděné čočky pomáhají při zvyšování kontrastu a zlepšování hloubky ostrosti objektů, jako jsou ryby proti vodově zbarvenému pozadí.
Doporučujeme, abyste nosili měděné čočky, protože navíc jim dodají dobrou definici a zabrání namáhání očí.
Kromě toho je velmi vhodný ráno a večer a umožní vám mnohem snadněji vidět ryby.

* Premium+ lenses
Výhoda čoček Premium +
- ostřejší vidění. Obrysy jsou jasnější, vidění je vnímáno jako mnohem uvolněnější a méně únavné.
Jinými slovy, tyto brýlové čočky Premium + polarizované čočky nejen chrání vaše oči před sluncem - ale také zajišťují lepší vidění bez dráždivého oslnění

100% polarizované, chránící před UV zářením, neprůstřelné a bezpečné čočky s nově vyvinutým tvrdým povlakem pro ještě delší životnost. 

Icy Blue Mirror Coating
Tato vlastnost je čistě kosmetická a nemá vliv na vidění. Jediný způsob, jak vidět barvu čočky, je podívat se na ni z vnějšku. Jedná se o vysoce odrážející zrcadlový povlak, který zabraňuje tomu, aby ostatní viděli oči uživatele.

Anti-reflecting Coating
Antireflexní nátěr zlepšuje vaše vidění i vzhled vašich brýlí.
Největší vizuální výhodou čoček s antireflexní vrstvou je ostřejší vidění.
AR eliminuje odlesky slunečního světla odrážejícího se v očích od zadního povrchu tónovaných čoček, když je slunce za vámi.

Scratch-Resistant Coating - ochranný povlak proti poškrábání
Brýlové čočky Leech jsou ošetřeny čirým, tvrdým povlakem, který je mnohem odolnější proti poškrábání, než u běžných brýlových nebo skleněných čoček.

Ultraviolet Treatment UV400
Spolehlivě zabraňuje proniknutí UV záření a stoprocentně brání vaše oči před zářením UVA, UVB a UVC.

Příslušensví:
- čisticí utěrka z vysoce kvalitního mikrovlákna 

- pevné pouzdro sloužící k ochraně vašich nových luxusních brýlí Leech

K2 Water Polarized Sunglasses provides outstanding glare protection with a perfect fit, sporty wraparound frames and large rectangular Leech’s polarized (Premium+ lenses)*.
K2 Series sunglasses are the perfect choice for fine-featured men, women and teenagers.

Featuring a Black frame with a touch of deep blue color #BlueWater, and a really cool icy blue mirror coating on the copper lens.

We have chosen to focus on lenses with polarization to give our consumers the best features for any kind of use.
With Leech you can see colors more accurately and with great clarity. Whether you are sport fishing, skiing, sailing or just spending a lot of time outdoors, we know all the needs for polarized lenses.

THE K2 COPPER LENS
Copper lenses help in enhancing contrast and improving the depth of field for objects such as fish against the aqua colored backgrounds.
We recommended that you to wear copper lenses as it in addition will give them good definition and prevent eye strain.
Furthermore, it is highly suitable in mornings and evenings and will make it much easier to see the fish
.

* Premium+ lenses
The advantage of Premium+ lenses
-more sharply focussed vision. Contours become clearer, perceived as considerably more relaxing and less fatiguing.
In other words, these spectacle Premium+ polarized lenses don’t just protect your eyes against the sun – they also ensure improved vision without irritating glare

100 % polarized, UV protected, bullet proof and shatter safe lenses with a newly developed hard coating for an even longer lifetime.

 

K2 Water Lens Coatings you get:

Icy Blue Mirror Coating
This feature is strictly cosmetic and don’t affect the vision. The only way to see the color of the lens is to look at it from outside. This is a highly reflective mirror coating which prevents the eyes of the wearer from being seen by others.

Anti-reflecting Coating
Anti-reflective Coating, also called AR coating or anti-glare coating, improves your vision through your lenses as well as the appearance of your eyeglasses.
The visual benefits of lenses with anti-reflective coating includes sharper vision.
AR eliminates glare from sunlight reflecting into your eyes from the back surface of tinted lenses when the sun is behind you.

Scratch-Resistant Coating
In the face of all the advancements in eyeglass lens coatings, eyeglass lenses are still not scratch proof – not even glass lenses. However, the Leech eyeglass lenses are treated front and back with a clear, hard coating which make it much more scratch resistant.

Ultraviolet Treatment UV400
This coating keeps the sun’s UV rays from harming your eyes. 100 % UVA, UVB and UVC Protection.

 

INCLUDED ACCESSORIES

  • A high quality microfiber cleaning cloth.
  • A hard case to protect your new Luxury Leech sunglasses

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: