Leech - polarizační brýle – H2X NIGHT

Kód: S8818C
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Leech
1 785 Kč / ks 1 475 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Leech H2X Night, se žlutými fotochromními čočkami, které se přizpůsobují stávajícímu světlu, což je činí účinnými a všestrannými.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leech H2X Night Polarized, Photochromatic ACTIVE2DARK * Yellow - čočky s vynikající optickou čistotou, s minimálním zkreslením a nejvyšší UV ochranou, stylový vzhled a ničím nerušené vidění pro rybolov i jiné outdoorové aktivity

Fotochromní čočky mění množství světla vstupujícího do očí v závislosti na světelných podmínkách kolem vás. Jinými slovy, ideální pro rybolov.

Leech H2X Night - Yellow Lenses
Mnoho rybářů preferuje rybolov před svítáním nebo před západem slunce, protože to je doba, kdy jsou ryby skutečně aktivní.
Pro lidi, kteří loví v hlubokém moři, se doporučuje, aby si vybrali čočky, které mají žlutou barvu a zabraňují oslnění, přílišnému namáhání očí a vyznačují se skvělou viditelností.

Čočky LEECH PREMIUM ACTIVE2DARK LENS

Špičkové polarizované čočky s technologií ACTIVE2DARK představují nejnovější pokrok ve fotochromních adaptivních čočkách. Čočky reagují na aktuální intenzitu slunečního světla, takže jsou tmavší vždy, když to potřebujete.
Čočky Premium ACTIVE2DARK jsou jedny z nejrychleji reagujících čoček na měnící se světelné podmínky na trhu.
100% polarizace a 100% UV400 ochrana.

Scratch-Resistant Coating - ochranný povlak proti poškrábání
Brýlové čočky Leech jsou ošetřeny čirým, tvrdým povlakem, který je mnohem odolnější proti poškrábání, než u běžných brýlových nebo skleněných čoček.

Ultraviolet Treatment UV400
Spolehlivě zabraňuje proniknutí UV záření a stoprocentně brání vaše oči před zářením UVA, UVB a UVC.

Příslušensví
Součástí dodávky je čisticí utěrka z vysoce kvalitního mikrovlákna.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: