Daniel Krtek

Ahoj jmenuji se Daniel Krtek. Je mi 21 let a bydlím v malé vesnici jménem Želiv. V současné chvíli je můj koníček i mým zaměstnáním, protože pracuji jako správce na jednom soukromém rybníku.

 
1. Co pro tebe znamená rybaření?
 
Rybaření je celý můj život. K rybaření mě přivedl táta a poprvé u vody jsem s ním byl, když mi nebyl ještě ani rok. Rybářský lístek jsem si udělal, když mi bylo 8 let.
 
2. Nejoblíbenější ryba a technika lovu?
 
Rozhodně sumec a jeho chytání za pomocí vábničky. S vábničkou chytám už 6 let a každým dalším chytáním se pořád učím. Je to opravdu těžká a velmi zajímavá technika.
 
3. Kolik dní ročně strávíš u vody?
 
U vody trávím téměř celý rok. Jelikož mám svojí vysněnou práci a moje práce je můj koníček. Když jsem zrovna v práci, tak se starám o jezero a rybáře a občas dělám i průvodce na sumcovém rybníku. Veškerý volný čas pak trávím u našich řek a přehrad.
 
4. Tvůj rybářský sen?
 
Můj největší sen je podívat se do Mongolska na tajmeny a na štiky do Kanady.
 
5. Jakou nástrahu bys vzal na pustý ostrov?
 
Nástrahu Whopper Plopper. Tato nástraha mi vyrazila dech a v létě na nic jiného ani nechytám. Je to neokoukaný magnet na téměř všechny dravé ryby.
 
 
PB okoun - 44cm      Candát - 62cm       Štika - 102cm       Sumec - 203cm
 
 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení