Katalog

ECHOLOTY

Slevy

ECHOLOTY
ECHOLOTY
Rybářské Echoloty

se řadí mezi sonary a fungují na principu echolokace. Echoloty nebo také Sonary jsou přístroje určené k dokonalému mapování dna stojatých i tekoucích vod, stejně tak i mořského dna.  


V našem sortimentu naleznete sonary, echoloty nabízející skutečně veliký výběr různých funkcí. V našem sortimentu naleznete zejména echoloty od ...

Rybářské Echoloty

se řadí mezi sonary a fungují na principu echolokace. Echoloty nebo také Sonary jsou přístroje určené k dokonalému mapování dna stojatých i tekoucích vod, stejně tak i mořského dna.  


V našem sortimentu naleznete sonary, echoloty nabízející skutečně veliký výběr různých funkcí. V našem sortimentu naleznete zejména echoloty od značky LOWRANCE. Sonary, echoloty nabízené v našem e-shopu jsou natolik přesné, že Vám dokáží poskytnout pocit, jako byste se nacházeli přímo pod vodní hladinou ! Dokáží zmapovat hloubku, profil i objekty pohybující se ve vodě.

Vyberte si ze široké nabídky Lowrance. U všech výrobků naleznete detailnější informace.

Zobrazit

ECHOLOTY Počet produktů: 70

Podkategorie

 • HDS CARBON - 7/9/12/16"

  Jednotky Lowrance HDS Carbon disponují SolarMAX HD dotykovými displeji s velice jasným LED podsvícením a antirefl exním pokrytím obrazovky pro lepší zobrazení displeje v různých úhlech a za různého osvětlení. Díky dvoujádrovému vysoce výkonnému procesoru poskytuje HDS Carbon rychlejší čas odezvy pro snadné napájení dvoukanálového CHIRP sonaru, dvoukanálové sondy, StructureScan 3D, StructureMap a mnoha dalších funkcí, stejně jako poskytuje plnou podporu při instalaci budoucích aktualizací. HDS Carbon přináší kombinaci komfortu a moderní technologie jako je například možnost připojení prostřednictvím Bluetooth, který podporuje provoz většiny důležitých funkcí jako je například Analyzátor Sítě, který vždy uživatele upozorní, pokud je k dispozici nová systémová aktualizace nebo software, nebo funkci Servisního Asistenta, který vždy přenese detailní rozbor sítě přímo k asistentovi technické podpory.  Klíčové vlastnosti HDS Carbon

  • Vícedotykový displej
  • Možnost připojení StructureScan 3D
  • Zabudovaný CHIRP a Broadband Sounder
  • Ovladač Smartsteer pro Xi5 Trolling Motor a přídavný autopilot
  • Možnost připojení radaru a SonicHub2 audio serveru
  • Zabudované bezdrátové a Bluetooth připojení
  • Možnost připojení NMEA 2000 a ethernetové sítě
  • Zabudovaná kartografie C-MAP s mnoha možnostmi nahrání jiných mapových podkladů (C-MAP,Navionics a více)
 • ELITE TI - 5/7/9/12"

  Lowrance® je dotykový fishfinder / chartplotter, který obsahuje nejnovější populární funkce a vlastnosti poslední doby společně s vysokým výkonem ─ to vše za přijatelnou cenu. Sportovní dotykový displej, s vysokým rozlišením je vybaven základní obrysovou mapou, spolehlivou a přesnou navigací značky Lowrance nebo třeba Bluetooth® konektivitou a bezdrátovým připojením, díky kterému je možné stahovat aktualizace softwaru přímo na Vašem sonaru. Možnost připojení nové revoluční sondy TotalScan ™ dělá s tohoto sonaru univerzálního pomocníka, díky kterému máte možnost zobrazení nejenom toho co se děje přímo pod vámi ale i po stranách vaší lodi, to vše v jedné jediné sondě.

  Hlavní rysy:

  • Exkluzivní barevný LED displej s vysokým rozlišením.
  • Jednoduché ovládání díky širokoúhlé dotykové obrazovce.
  • Díky vestavěným sonarovým technologiím jako jsou CHIRP Sonar, StructureScan®HD a DownScan Imaging™ poskytuje tento systém nejlepší možný pohled na prostředí pod vaší lodí (pro zobrazení StructureScan®HD pohledu je nutné přopojit sondu Totalscan™).
  • Funkce TrackBack™ Vám umožní nahrávání sonarového záznamu a jeho zpětného přehrání přímo na sonaru.
  • Přístup ke GoFree ™ cloudu, kde můžete nakupovat, stahovat a okamžitě používat mapy Insight či mapy od výrobců Navionics nebo C-MAP.
  • Možnost připojení kotev na mělké vody Power-Pole® pomocí Bluetooth® připojení.
  • Ovládání elektromotorů Motorguide® Xi5 přímo na Vašem displeji prostřednictvím Lowrance SmartSteer™.
  • Slot na MicroSD karty.
  • Zabudované WiFi připojení.
  • Vysoce přesná interní 10Hz GPS anténa.
  • NMEA 2000® konektivita.
  • Snadno odnímatelný držák.
  • Kompletní menu v Českém jazyce.
 • HOOK 2

  Nejjednodušší vyhledávač ryb na světě, HOOK² 4x se sondou Bullet vám pomáhá zpříjemnit den na vodě tím, že odstraní potíže s nastavováním pomocí jednoduše rozvrženého menu, snadného přístupu ke klíčovým funkcím a nového automatického sonaru Lowrance® Autotuning. Budete se moci zaměřit na rybolov s pomocí automatického ladění sonaru, což je nová funkce, která aktivně upravuje nastavení sonaru při změně podmínek rybolovu. Vy jen chytejte a ostatní nechejte na sonaru HOOK². Rybáři mají možnost prozkoumat větší část vodní plochy za méně času s osvědčenou širokoúhlou sondou HOOK² Bullet, která nabízí dvojnásobné pokrytí oproti většině rybářských sonarů.


  Klíčové vlastnosti:

  • 4 palcový displej SolarMAX ™
  • Automatické nastavování sonaru
  • Snadné rybaření díky dvojnásobnému pokrytím vodní plochy
  • Jednoduché a velmi intuitivní menu
  • Optimalizovaná klávesnice s rychlým přístupem ke klíčovým funkcím
  • Osvědčený širokoúhlý sonar Broadband Lowrance®
  • Snadná montáž
 • FISH HUNTER

  FishHunter ™ PRO je nejrychlejší a nejmodernější bezdrátový přenosný vyhledávač ryb na světě pro smartphony a tablety Apple a Android. Sonar se vznáší na hladině vody a může být nahozen nebo použit při trollingu či v zimě při dírkování. Díky svým funkcím sleduje teplotu vody, hloubku, reliéf dna a ryby.

  Jednoduše nahoďte nejrychlejší a nejmodernější přenosný sonar na světě a už jen dohlížejte na to, aby se všechno dostalo do centra dění. Využijte nastavení RAW VIEW nebo FISH VIEW, abyste viděli reliéf dna, určili složení dna a našli ryby. Můžete dokonce přepínat mezi RAW VIEW a FISH VIEW v reálném čase stisknutím tlačítka vpravo a výběrem požadovaného pohledu.


  FISH VIEW

  FISH VIEW je zobrazení, ve kterém zjednodušeně přejímají data sonaru RAW a upraví je na obrazovku pro rychlý a snadný přístup. Odstraní povrchový šum a nakreslí zjednodušené dno tak, aby ve výsledku zbyl čistý a přehledný vodní sloupec. Kdykoli sonar čte šum ve vodním sloupci, na obrazovce zobrazí ikonu ryby (ve 3 velikostech) na místě, kde byl tento šum zaznamenán. Díky tomu je snadné vidět, kdy a kde se ryby pod vaší sondou FishHunter ™ PRO nacházejí. Kromě toho můžete na svém telefonu či tabletu nastavit upozornění- pokud se ryby pod FishHunter ™ PRO zobrazí, zařízení vám zapípá - takže se nemusíte na váš telefon vůbec dívat.


  RAW VIEW

  RAW VIEW zobrazuje skutečné výsledky z výkonné třífrekvenční sondy v reálném čase.Tento výkonný pohled vám poskytne vše, co potřebujete k rychlé identifikaci a zachycení více ryb. Ryby jsou označeny jako barevné "oblouky" ve vodním sloupci nebo v blízkosti dna v závislosti na poloze.


  MAPOVÁNÍ

  Perfektní nástroj pro vytvoření vlastní mapy celého jezera nebo oblíbených míst pro rybolov. Jednoduše naviňte svůj FishHunter ™ přes oblast, kterou máte zájem zmapovat a FishHunter ™ začne sledovat hloubku a konturu dna. Až akci dokončíte, můžete se vrátit zpět do libovolného místa na mapě nebo zobrazit strukturu sonaru stisknutím libovolného místa na mapě.


  KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Jediný bezdrátový přenosný fishfinder, který operuje s třemi různými frekvencemi (381, 475, 675 kHz) a poskytuje tak maximální rozlišení.

  • FishHunter ™ Pro nevyžaduje internetové připojení ani nepoužívá data z mobilních telefonů, což nabízí dosah až 45 metrů rychlostí 4x rychlejší než přenos přes Bluetooth.

 • SONDY


  STRUCTURESCAN 3D SONDA A MODUL

  StructureScan 3D® umožňuje rybáři vidět ryby, strukturu a spodní obrys v nádherném trojrozměrném zobrazení. 3D StructureScan®  skenuje podvodní terén a strukturu rybích hejn pomocí trojrozměrného pohledu s vysokým rozlišením a díky vícepaprskové sonarové technologii. Díky tomuto jedinečnému zobrazovacímu pohledu, mohou rybáři lépe vidět, kde se ryby a jejich hejna či případně jiné struktury, nachází ve vztahu k jejich lodi. Trojrozměrné zobrazení je k dispozici na produktech Lowrance HDS Gen3 či Simrad NSS/NSO evo2, při použití v kombinaci se sondou Side Scan 3D Skimmer® a  StructureScan 3D® modulem.  Sonda HDI Skimmer®

  83/200/455 /800 kHz se zabudovaným senzorem teploty. Zahrnuje držák sondy a montážní příslušentsví. Délka kabelu je 6 m . Sonda Hybrid Dual Imaging ™ (HDI) (83/200/455/800) – Výkon dvou oceněných technologií – Broadband Sounder plus Exclusivní DownScan Imaging ™ – pro poskytnutí co nejlepšího pohledu pod vaší lodí.  Sonda HST-WSU Skimmer®

  83/200 kHz se zabudovaným senzorem teploty. Zahrnuje držák sondy a montážní příslušentsví. Délka kabelu je 6 m .  Sonda HST-WSBL Skimmer®

  83/200 kHz se zabudovaným senzorem teploty. Zahrnuje držák sondy a montážní příslušentsví. Délka kabelu je 6 m s modrým 7 pin konektorem.  Sonda DSI Skimmer®

  455/800 kHz se zabudovaným senzorem teploty. Zahrnuje držák sondy a montážní příslušentsví. Délka kabelu je 6 m .

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ

  V této kategorii naleznete veškeré příslušenství k echolotů, chcete-li sonarům LOWRANCE. V jednotlivých kategorií naleznete jak batohy pro transport, kryty displejů echolotů, napájecí kabely a držáky pro uchycení jednotek.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 70 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 70 položek