Polyethylenové lodě
Polyethylenové lodě

Námi nabízené lodě z polyethylenu KONTRA 450 a RANGER 370 jsou v kombinaci s tvarem trupu velice směrově stabilní, rychlé a i celková stabilita je nesrovnatelná s obdobnými čluny. Nepotopitelná konstrukce ! Nepotopitelné jsou z důvodu dvouplášťové konstrukce s jednotlivými komorami. U jednotlivých modelů těchto lodí naleznete velké množství přís...

Námi nabízené lodě z polyethylenu KONTRA 450 a RANGER 370 jsou v kombinaci s tvarem trupu velice směrově stabilní, rychlé a i celková stabilita je nesrovnatelná s obdobnými čluny. Nepotopitelná konstrukce ! Nepotopitelné jsou z důvodu dvouplášťové konstrukce s jednotlivými komorami. U jednotlivých modelů těchto lodí naleznete velké množství příslušenství, a to příďové a zadní bakysty, řídící konzole atd. 

Nepoškodí se při nájezdu na břeh a kamení, nevadí nízké teploty – nezničitelné. Možnost jiného barevného provedení: modrá, žlutá, zelená, oranžová, červená, fialová + možnost různých barevných kombinací. U loďky FISH oceníte zejména její absolutní bezúdržbovost, váhu jen 60kg a to s možností osazení spalovacím motorem 2,5Ps

Zobrazit

Polyethylenové lodě V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • KONTRA 450

    Loď je vyrobena z polyethylenu, v kombinaci s tvarem trupu je tento člun velice směrově stabilní, rychlý a i celková stabilita je nesrovnatelná s obdobnými čluny. Je nepotopitelný z důvodu dvouplášťové konstrukce s jednotlivými komorami. Příďové a zadní bakysty nabízejí mnoho úložných prostorů. Nepoškodí se při nájezdu na břeh a kamení, nevadí nízké teploty – nezničitelný.

  • RANGER 370

    Ranger 370 je loď vyrobená z polyethylenu, v kombinaci s tvarem trupu je tento člun velice směrově stabilní, rychlý a i celková stabilita je nesrovnatelná s obdobnými čluny. Je nepotopitelný z důvodu dvouplášťové konstrukce s jednotlivými komorami. Příďové a zadní bakysty nabízejí mnoho úložných prostorů. Nepoškodí se při nájezdu na břeh a kamení, nevadí nízké teploty – nezničitelný.

  • FISH 260

    U loďky FISH oceníte zejména její absolutní bezúdržbovost, váhu jen 60kg a to s možností osazení spalovacím motorem 2,5Ps. Fish 260 je Vyrobena z polyethylenu, tato loď je velice stabilní a nepotopitelná. Má dvouplášťovou konstrukci, nepoškodí se při nájezdu na břeh a kamení, nevadí nízké teploty – nezničitelná. Bakysta o obsahu 90 l je vyjímatelná. Nepotřebuje žádnou údržbu a uveze až 3 členy posádky.