GOLACTICA

GOLACTICA Počet produktů: 22

Podkategorie

 • JUPP - 125 mm

  Hyperaktivní klučina, neklidný, čiperný týpek, který ale díky své vznášecí gumové směsi dokáže i klidně stát, aniž by mu ocásek visel dolů, nebo se nepřirozeně vznášel.Ale už lehký tah stačí, aby se dal do pohybu. Ideálně zvolená velikost ocásku přenáší své lehké vibrace ve vysoké frekvenci na tělíčko. Candáti i okouni to milují!

  • Chytejte s ním vertikálně, nahazujte jej do klidné nebo proudné vody, jigujte jej prudce nebo rozvážně, Jupp je pro každou srandu!
 • FRIEDA - 110 mm

  Malá, hbitá, svůdná a elegantní dívka... Na první pohled vypadá Frieda jako klidný protiklad Juppa, ale nenechte se mýlit! Už minimální podnět stačí k tomu, aby se Frieda začala vlnět v bocích. Díky ocásku ve tvaru svislého V má Frieda jinou akci než běžné No- action nástrahy. Současně působí ocásek při pohybu masivněji a na zrychlení reaguje jemnými vibracemi.

  • Na pohled vypadá jako typická Drop Shot nebo vertikální nástraha, ale i při jigování dělá přesně to, co má. Chytá ryby!
 • HANS - 95 mm

  Rodiče Jupp a Frieda mají nového potomka, jmenuje se HANS ! Dokonalá pryžová směs a mírně zkosený ocas s malou ploškou zajišťují, že Hans je absolutní jigmaster ! Hans se narodil pro rychlé a tvrdé jigoivání. Tvrdé údery prutu z něj dělají učiněný rybí magnet ! Vysoká frekvence v po celém povrchu nástrahy je absolutní špičkou na poli gumových nástrah. Hans byl stvořen pro lov candátů a okounů, velice dobře se hodí na jak již zmiňované jigování, ale i na vertikální rybolov, kdy se jen téměř nehybně vznáší  ! 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek