UMĚLÉ NÁSTRAHY - RIVER2SEA

UMĚLÉ NÁSTRAHY - RIVER2SEA Počet produktů: 91

Podkategorie

 • River2Sea - Diver Frog - (60mm)

  Více než 100 let zkoušeli rybáři na celém světě vyrobit nástrahu, která co nejvěrněji imituje žábu. River2Sea se to povedlo! Diver Frog nejen jako žába vypadá, on se i tak pohybuje. Můžete jej vést na hladině, bez hrozby vázek. Pokud podržíte špičku prutu pod vodou, bude se Diver Frog pohybovat až 60 cm pod hladinou.

  • Součástí balení jsou náhradní nožičky.

  Hmotnost: 28g

  Délka: 6cm

  Chování: plovoucí

  Hloubka: až 0,6m

 • River2Sea - Spittin´Wa - (55 mm)

  Geniální kombinace popru a žáby. Spittin‘ Wa tvarem připomíná žábu, kterou doplňuje, pro popr charakteristická, plastová lopatka. Můžete jej buď vést klidnými pohyby jako žábu, nebo trhavými pokyny prutem jako popra. Výsledkem je svůdný chod, neodolatelný pro okouny, štiky, nebo exotické black bassy.

  Hmotnost: 16g

  Délka: 5,5cm

  Chování: plovoucí

  Hloubka: 0m

 • River2Sea - Dragonfly Popper - (70 mm)

  River2Sea Dragonfly Popper je dokonalou imitací vážky. Vaší jedinou povinností je, vést jej velmi velmi jemně. Lehké pokyny zápěstím jsou klíčem k úspěchu. Tloušti, jeseni, kapitální okouni a pstruzi ti všichni mají Dragonfly Popper k sežrání rádi.

  Hmotnost: 5g

  Délka: 7cm

  Chování: plovoucí

  Hloubka: 0m

 • River2Sea - Bubble Popper - (65/88 mm)

  River2Sea Bubble Popper kombinuje klouzavou akci se zvukem vydávaným poprem. Zůstává za ním stopa z bublin, která vyzývá dravce k bližšímu prozkoumání. A to nemluvíme o tom, jak krásně vypadá a jak kvalitní komponenty jsou k jeho výrobě používány.

  Délka:6,5 / 8,8cm

  Hmotnost: 7 / 18g

  Chování: plovoucí

  Hloubka: 0m

 • River2Sea - Whooper Plopper - (90 /130 mm)

  Hledáte hladinovou nástrahu? Už jste ji našli! River2Sea Whopper Plopper je podle nás jedna z nejúspěšnějších povrchových nástrah vůbec. Důvod, proč je tak úspěšný, jsou nízkofrekvenční vibrace, které Whopper Plopper vydává. Tento jedinečný zvuk láká všechny dravce v okolí.

  Délka:9 / 13cm

  Hmotnost: 11,5 / 39g

  Chování: plovoucí

  Hloubka: 0m

 • River2Sea - Double Plopper 148mm / 18g

  Pokud jste zaregistrovali prvotní model Whopper Plopper, tak Double Plopper budete milovat ! Představte si totožnou nástrahu, jen s dvěmi rotujícími lopatkami vydávající ten magický zvuk PLOOP ! Plovoucí nástraha imitující hejno rybek na hladině, tahejte po hladině rychle, pomalu či stop and go . . . . .pro všechny situace ! Kombinace spinnerbaitu a dvou malých whopper Plopperů je jako dělaná i do plně zarostlých vod.

 • River2Sea - Rover Stickbait - (98/128 mm)

  River2Sea Rover je už mnoho let miláčkem v rodině River2Sea. Má tvrdou levopravou akci a vzbuzuje spoustu pozornosti. I dravci, kteří zrovna neměli v plánu lovit, se často nechají vydráždit k útoku. Štiky, okouni, black bassi jsou ti nejčastější útočníci.

  Délka:9,8 / 12,8cm

  Hmotnost: 12,5 / 21g

  Chování: plovoucí

  Hloubka: 0m

 • River2Sea - Ruckus - (75 mm)

  River2Sea Ruckus je jedním z nejvšestrannějších crankbaitů vůbec. Během přitahování a klesání ke dnu má silně vibrující akci. Jeho další zbraní je dvojfrekvenční chrastítko, vydávající vysoko a nízkofrekvenční vibrace.

  Délka: 7,5cm

  Hmotnost: 21g

  Chování: potápivý

  Hloubka: variabilní

 • River2Sea - Clackin´Crayfish - (90/130 mm)

  Na trhu naleznete množství nástrah, které vypadají jako rak, či krab, ale nepohybují se tak. River2Sea Clackin’ Crayfish vypadá, pohybuje se a zní jako pravý rak. Při tahu se Clackin´Crayfish pohybuje pozadu a svým ocáskem vydává klapavý zvuk, prostě jako jeho přírodní předloha. Tento pohybový vzorec a speciální chvění připraví o rozum štiky, okouny a candáty v blízkém i širokém okolí.

  • Součástí balení je náhradní hlava.

  Délka: 9 / 13cm

  Hmotnost: 18 / 36g

  Chování: potápivý

  Hloubka: variabilní

 • River2Sea - S Waver - (120/168/200 mm)

  River2Sea S-Waver je asi nejznámější nástrahou této americké firmy. Pokud jej budete monotónně přitahovat, bude se pohybovat v rozložité S-akci. Při twitchování klouž ze strany na stranu. Držením špičky prutu nahoru nebo směrem k vodní hladině můžete přímo ovlivnit hloubku, ve které bude pracovat.

  Délka:12 cm

  Hmotnost: 23 g

  Chování: pomalu potápivý

  Hloubka: variabilní

 • River2Sea - Humbug - (65 mm)

  River2Sea Humbug je ověřenou nástrahou z dílny River2Sea. Má poměrně vysokou hmotnost a díky ní se nechá velice daleko a přesně nahodit. Barvy byly navrženy členy Pro Staff teamu River2Sea.

  Hmotnost: 6g

  Délka: 6,5cm

  Chování: suspending

  Hloubka: 1,5m

 • River2Sea - Biggie - (55/67 mm)

  River2Sea Biggie je crankbait s hranatou lopatkou a neobvyklou akcí. Díky vydávaným silným vibracím je Biggie schopen velkých věcí. Je velice vhodný k pročesávání velkých ploch a hledání aktivních okounů, štik i candátů.

  Délka:5,7cm

  Hmotnost: 9g

  Chování: plovoucí

  Hloubka: 1,2m

 • River2Sea - Goon Deep Dive - (68 mm)

  Goon Deep Dive

  River2Sea Goon Deep Dive je skvělý při trolingu i při klasickém nahazování. Díky speciálnímu tvaru lopatky se Goon Deep Dive dostane velice rychle do požadované hloubky a díky své hmotnosti letí vzduchem jako střela. I ze břehu jste schopni dosáhnout na ty nejvzdálenější hot spoty, a protože se dostane až do 5 metrů, patří bezpodmínečně do výbavy každého lovce okounů a candátů.

  Délka:6,8cm

  Hmotnost: 26,5g

  Chování: potápivý

  Hloubka: 5m

 • River2Sea - TT Spoon

  River2Sea TT-Spoon je úspěšná wolframová plandavka. Jeho největší výhodou je právě wolfram. Díky větší hutnosti je TT-Spoon menší a tenčí než podobné nástrahy a přesto se nechá velice daleko nahodit. Stává se často terčem útoku pstruhů, okounů, nebo bolenů

  • Délka:1,6 / 1,9 / 2,2 / 2,2 / 2,2cm
  • Hmotnost: 0,8 / 1 / 1,6 / 2,4 / 3,2g
 • River2Sea - Spinnerbait BLING 11/14g

  Nový BLING je navržený Ishem Monroem tak, aby přilákal a hlavně proměnil každý záběr ! Bling vydává při svém chodu maximální vibrace i díky ultratenkým plandavkovým listům na kuličkových ložiscích nejvyšší kvality, které se bezproblémově točí i při nejpomalejším vedení spinnerbaitu. Konstrukce je navržena tak, aby byl zajištěn bezproblémový chod i v zarostlých vodách, kam je táké BLING určený. Ručně svázané silikonové sukně a kvalitní povrchové úpravy povyšují tento spinnerbait na opravdový šperk !

  • k dostání ve třech barevných variantách a gramážích 11 a 14g
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 91 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 91 položek