GUMOVÉ NÁSTRAHY - BASS ASSASSIN

GUMOVÉ NÁSTRAHY - BASS ASSASSIN V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • BASS ASSASSIN - Vapor Shad - 125 mm (5")

  Vapor Shad od Bass Assassin mají na břiše zářez k perfektnímu umístění WideGap háčku. Díky tvaru tělíčka, které se nahoru rozšiřuje, se při klesání ke dnu velice svůdně kolébá a použitá měkká gumová směs mu umožňuje velice agilní akci. Vapor Shady jsou skvělé jako Softjerky nebo na Texas / Carolina montáži, ale i na jigové hlavičce vertikálně nebo klasickým jigováním vás rozhodně nezklame. Vapor Shady jsou všechny napuštěny BANG atraktorem a solí (Liguid Salt). Velice úspěšná nástraha při lovu okounů a candátů!  

   

  • doporučená velikost háčků : jig: 3/0 - 4/0, WideGap: 4/0 - 5/0
  • obsah balení : 10 ks 
 • BASS ASSASSIN - Shad - 100/180 mm (5/7")

  Shad je vynikající nástrahou pro lov okounů a candátů. Jeho ocásek vibruje jako u živé rybičky a hlavně kapitální okouni mají rádi přirozeně se pohybující nástrahu. Neuvěřitelná je jeho všestranost. Klasické jigování, Drop Shot, vertikální rybolov nebo softjerk? Shad zvládne všechno! Použitá gumová směs je impregnována lákavým aroma.

  • Prvotřídní vertikální a Drop Shotovou nástrahou! Mírné kolébání člunu ve vlnách či jemné pokyny pruty stačí k tomu, aby jste tuto nástrahu úspěšně prezentovali. Hlavně kapitální candáti a štiky jej milují!
  • Oba modely jsou ale velice úspěšné i jako Softjerk na OffSet háčku. Při každém pokynu prutem vyráží do stran a napodobují chování poraněné rybičky. Atraktivní barevné kombinace a „navoněná“ gumová směs nenechají v klidu žádného dravce!  

   

  1. 10,00 cm > doporučené velikosti háčků jig:2/0 - 3/0, OffSet: 2/0 - 3/0, StandOut: 2 - 1 > 8 ks/bal
  2. 12,50 cm > doporučené velikosti háčků jig 2/0 - 3/0, OffSet: 3/0 - 4/0, StandOut: 2/0 > 8 ks/bal
  3. 18,00cm > doporučené velikosti háčků jig: 4/0 - 6/0, OffSet: 6/0 - 7/0 > 4ks/bal