LUNKER CITY- Fin-S Fish 5" (125mm)
LUNKER CITY- Fin-S Fish 5" (125mm)

Fin-S Fish od Lunker City je vertikální nástrahou s velkým V! Stejně úspěšně ji můžete ale i nahazovat. K tomu potřebujete jen běžnou jigovou hlavičku. Při každém poškubnutí a nárazu na dno se ocásek komíhá ze strany na stranu, jako u prchající rybičky. Přirozený tvar a výběr barev vám dávají možnost, být u vody perfektně připravený na každou ok...

Fin-S Fish od Lunker City je vertikální nástrahou s velkým V! Stejně úspěšně ji můžete ale i nahazovat. K tomu potřebujete jen běžnou jigovou hlavičku. Při každém poškubnutí a nárazu na dno se ocásek komíhá ze strany na stranu, jako u prchající rybičky. Přirozený tvar a výběr barev vám dávají možnost, být u vody perfektně připravený na každou okolnost.

 

  • Fin-S Fish o délce 2,5´´(6 cm) je nejmenším zástupcem této již legendární nástrahy. Jeho nejlepší prezentace dosáhnete pomocí lehkých jigových hlaviček, nebo na montáži Drop Shot. Jeho hlavní kořistí jsou pstruzi a okouni, ale hlavně v létě, kdy je pozornost dravců zaměřená na čerstvě vylíhnutý rybí plůdek, se jím nechají oklamat i velké exempláře. Nevíme o přirozenější napodobenině malé rybičky!
  • Fin-S Fish můžete samozřejmě prezentovat rovněž na Offset-háčku jako softjerk, kde může plně uplatnit své přednosti. Veďte jej krátkými údery, Fin-S Fish pak bloudí vodou jako nemohoucí zraněná rybička. Můžete jej při tom nechat pohybovat neuvěřitelně pomalu, nechat jej vznášet se ve vodním sloupci, nebo pomalu klesat ke dnu. Hlavně v zarostlých vodách velice účinná metoda, protože háček je téměř kompletně schovaný v nástraze a tak jsou vázky nebo cáry řas na háčku naprostou výjimkou!
  • Hlavně ve vodách s velkým rybářským tlakem jsou nástrahy bez lopatkového ocásku mnohem úspěšnější!

  1. 6 cm > doporučené velikosti háčků ( JIG 4-2 > Offset 4-2 > StandOut 6-4)
  2. 12,5 cm > doporučené velikosti háčků ( JIG 2/0-3/0 > WideGap 3/0 > StandOut 1/0-2/0)
  3. 25 cm > doporučené velikosti háčků (JIG 6/0-8/0 > Offset 8/0-11/0)

Zobrazit

LUNKER CITY- Fin-S Fish 5" (125mm) Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek