LUNKER CITY - Fin´S Shad 1,75"/3,25"/5" (40/80/125mm)
LUNKER CITY - Fin´S Shad 1,75"/3,25"/5" (40/80/125mm)

Fin-S Shad je výjimečný svým masivním tělíčkem a velice přirozeným pohybem ocásku. Při prezentaci na Offset – háčku při každém pokynu vyrazí do strany a perfektně tím napodobuje zraněnou rybičku. I při monotónním přitahování ke břehu se svůdně naklání do stran. Při použití zátěží na háček (Belly Weights) se Fin S-Shad při klesání ke dnu lehce ko...

Fin-S Shad je výjimečný svým masivním tělíčkem a velice přirozeným pohybem ocásku. Při prezentaci na Offset – háčku při každém pokynu vyrazí do strany a perfektně tím napodobuje zraněnou rybičku. I při monotónním přitahování ke břehu se svůdně naklání do stran. Při použití zátěží na háček (Belly Weights) se Fin S-Shad při klesání ke dnu lehce komíhá a pohybuje ocáskem. Tento pohyb drtivá většina domácích dravců zcela jistě nikdy neviděla! Samozřejmě je možné použít Fin S-Shad i při vertikálním rybolovu, kdy jsou jeho kořistí díky jeho masivnímu tlíčku většinou ty větší exempláře.

 

Nejmenší zástupce Fin S-Shad (4 cm) perfektně napodobuje rybí potěr a je velice úspěšný při lovu okounů a pstruhů. Prezentace je možná na lehkých jigových hlavičkách nebo na montáži Drop Shot. Hlavně v létě, kdy je hlavní složkou jídelníčku rybí potěr, stojí malé nástrahy za vyzkoušení!

  1. VIDEO Fin-S Shad jako Softjerk
Zobrazit

LUNKER CITY - Fin´S Shad 1,75"/3,25"/5" (40/80/125mm) Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek