GUMOVÉ NÁSTRAHY - LUCKY CRAFT

GUMOVÉ NÁSTRAHY - LUCKY CRAFT V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

  • Lucky Craft - OptiShad - 50/100/180 mm

    Když se jeden z nejlepších světových výrobců voblerů vrhne do vývoje gumových nástrah, dá se s velkou pravděpodobností očekávat velice úspěšná nástraha. Dnes již můžeme s jistotou říct, že Opti Shad a Victory Tail bezesporu patří mezi to nejlepší na trhu.

    Opti Shad je štíhlý shad s velice pohyblivým lopatkovým ocáskem. Už při minimálním tahu rozehraje Opti Shad velice živou akci. Díky, vzhledem k tvaru tělíčka, poměrně velké lopatce je hlavně v klesající fázi neodolatelnou nástrahou. Použitelný na všech typech jigových hlaviček, díky štěrbině v bříšku nástrahy je vhodný i pro prezentaci na offset háčku, měkká gumová směs jej předurčuje k drop shotu....

  • Lucky Craft - VictoryTail - 75/130/200 mm

    Voblery a jerky, tzv. hardbaits , patří již řadu let mezi absolutní světovou špičku. Teď přichází Lucky Craft i s tzv. softbaits , tzn. gumovými nástrahami. A jak je zvykem u těch tvrdších kolegů, i ty měkké budou zcela jistě patřit mezi to nejlepší na trhu. 

    Victory Tail je no-action shad s štíhlým tělíčkem a velice pohyblivým ocáskem ve tvaru V, se štěrbinou na bříšku. Použitelný na jigových hlavičkách všech tvarů, jako softjerk na offset háčcích, či jako špičková vertikální nástraha.