STL LiveFrog - 65mm
STL LiveFrog - 65mm

Jak již název napovídá, Live Frog perfektně napodobuje svůj přírodní vzor. Třásně uchycené na tělíčku se při každém pohybu rozechvějí a okolní dravce ještě víc dráždí. Délka nástrahy je bez třásní 65mm. Tvrdost gumové směsi je záměrně zvolená tak, aby při záběru okamžitě uvolnila skrytý dvojháček. Díky umístění dvojháčku těsně na těle, je možné ...

Jak již název napovídá, Live Frog perfektně napodobuje svůj přírodní vzor. Třásně uchycené na tělíčku se při každém pohybu rozechvějí a okolní dravce ještě víc dráždí. Délka nástrahy je bez třásní 65mm. Tvrdost gumové směsi je záměrně zvolená tak, aby při záběru okamžitě uvolnila skrytý dvojháček. Díky umístění dvojháčku těsně na těle, je možné vedení nástrahy i v leknínových polích nebo jinak zarostlých vodách. Garantujeme vám, že záběry, které zažijete opravdu na vlastní oči, jsou vysoce návykové!

Cílové ryby: štika, ale i candát, velcí okouni a kapitální pstruzi, nebo sumci.

Vedení nástrahy: Velice jednoduché pomocí krátkých úderů prutem. Prokládejte krátkými pauzami, při kterých často následuje útok. Nástrahu celou dobu vidíte, proto je její vedení hračkou. Z našeho pohledu jsou imitáty žab „tajným“ tipem, který se rozhodně vyplatí vyzkoušet!

Zobrazit

STL LiveFrog - 65mm Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek